KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12868630

nr 1286 8630

Emiliano, Stilleben, signerad. Olja på duk, 49x71 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:09:37

29/10 19:27:23 1      Vinnande bud